Język
  • Angielski

Projektant – Inżynier Elektryk

Opis stanowiska

  • Projektowanie układów elektrycznych w większości na średnim napięciu,
  • Konsultowanie projektu z Inwestorem, Kierownikiem Projektu oraz Kierownikiem Montażu,
  • Wykonywanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe inżynierskie,
  • Specjalność: napędy, sterowanie, elektroenergetyka,
  • Znajomość programów projektowych AutoCAD oraz EPLAN,
  • Rzetelność i dokładność w pracy,
  • Chęć podejmowania ambitnych zadań.

Oferujemy:

  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • Atrakcyjną ścieżkę kariery,
  • Szkolenia,
  • Umowę o pracę,
  • Nowoczesne biuro,
  • Motywacyjny system nagród.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: info@jjaprogress.com w tytule wpisując  „Projektant” z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)